שקית לאיסוף צואה- הזכות לשמור על סביבה נקייה!

הישראלים הם מיוחדים במינם, וזו לא עובדה מפתיעה למי שמתגורר בישראל וחי בה. הם מאוד ציניים, סרקסטיים ובוטים מצד אחד, ומאידך הם מאוד חמימים, דואגים ואכפתיים. הם מאוד לחוצים, עצבניים וחסרי סבלנות בחיי היומיום שלהם אך עדיין מוצאים זמן פנוי לטפל בחיות מחמד ביתיות ולאהוב אותן מכל הלב, דואליות שרק ישראלים יודעים לנהל אותה באפקטיביות.

עם כל האהבה והמעלות שיש בגידול כלבים ובדאגה להם, אי אפשר להתעלם מהעובדה כי יש להם צרכים טבעיים, ודי ריחניים, אותם הם נוטים לעשות בריש גלי ובראש חוצות, ועד לפני כמה שנים בודדות הייתה זו אחת מהבעיות המוניציפאליות הקשות והחמורות ביותר שאיתן התמודדו מחלקות תברואה וניקיון של עיריות, מועצות ויישובים. בשנים האחרונות, עם עליית המודעות לנושאי הגנת הסביבה ובריאות הציבור, החלו לצוץ חוקים ספציפיים העוסקים בתחום זה ויותר ויותר בעלי כלבים וחתולים נצפו מסתובבים עם שקיות ניילון צמודות אליהם ואוספים את הפרשות בעלי החיים, מתוך רצון ולא מתוך פחד מדוח או מקנס של פקח עירוני.

היום, ואנו בחברת י.נתנאל שיווק בע"מ, כאחד מהגופים המרכזיים הפועלים בתחום מוצרי הניקיון והגנת הסביבה בישראל, מאוד גאים בחלקנו בכך, הפארקים והמרחבים הציבוריים, גם בערים הגדולות, ובעיקר ביישובים ובמועצות הקטנות יותר, מלאים בפחים מיוחדים לאיסוף פסולת, שקיות לאיסוף צואה מסוג "שקי קקי" נמצאות בצמוד להם, עם פטנט הוצאת השקית הבודדת הייחודית שלהם, ובעלי הכלבים כבר יכולים ללכת בגאון ובגאווה עם החיה האהובה, מבלי לדאוג כלל בעניין איסוף הצואה והפסולת.

שקית "שקי קקי" לאיסוף צואת כלבים היא שקית מתכלה, שעומדת בכל תקני הסביבה הירוקה והאקולוגיה, כך שגם לאחר ניצולה אפשר להיות סמוכים ובטוחים כי לא ייגרם כל נזק ולא תתרחש כל פגיעה בסביבה גם לאחר שנים ארוכות. המעבר לשימוש בשקיות איסוף אשפה מסוג "שקי קקי", בקרב מועצות, יישובים עירוניים ומושבים, הולך ומתגבר ואנו קוראים מכאן, לכל מי שהסביבה חשובה לו ולכל מי שרוצה לחיות בסביבה נקייה ואיכותית, להצטרף אליהן ולעבור להשתמש בשקיות אלו.

למאמר נוסף בנושא- מתקנים ומוצרים להיגיינה מקסימלית- היגיינה לחיים! | אשפתונים || שקיות זבל || שקיות איסוף צואה |
 

חדשות ועדכונים:

לקוח יקר לידיעתך, החברה תהיה סגורה בחול המועד סוכות בין התאריכים 27/9/2015 ועד 5/10/2015 כולל

נא להיערך בהתאם. בברכת חג שמח ושנה טובה, י.נתנאל שיווק בע"מ.

Smart one 

מתקן העושה מהפך בחדרי השירותים בעל נייר טואלט פטנט עולמי וחסכוני במיוחד! מונע השחתה ובזבוז מיותר, מאפשר משיכה אחת של נייר בכל פעם, הנייר נשלף בשיטת התלישה וכך מונע נגיעת יד המשתמש בנייר שאחריו דבר הגייני ונקי.  ניתן לקבלו גם בנירוסטה איכותית. למידע נוסף ומחקר נרחב בנושא- לחץ כאן. 

הנגבומט

איכות, חיסכון ויוקרה! הנגבומט הינו מכשיר אלקטרוני המסופק עם נייר איכותי וחסכוני המאפשר לרוכש שליטה מלאה על כמות משיכת הנייר וכן תזמון שהות החיישן בין משיכה למשיכה. הנגבומט שם קץ לבזבוז המיותר של נייר ושולט בבלאגן- למידע נוסף.

 סכנה!

מייבשי הידיים החדישים בשירותים מפיצים חיידקים!!

למידע מפורט מבוסס מחקר בנושא-

 מייבשי ידיים ציבוריים ניקיון או אסון

 מייבשי ידיים ציבוריים- רוחות של סכנה

מייבכפולה זרם אויר משני צדדים, מייבש תוך 7 שניות את היידיים, אקולוגי, חסכון ענק במים ונייר!!הנגבומט- איכות, חיסכון ויוקרה! הנגבומט הינו מכשיר אלקטרוני המסופק עם נייר איכותי וחסכוני המאפשר לרוכש שליטה מלאה על כמות משיכת הנייר וכן תזמון שהות החיישן בין משיכה

למשיכה.